spot_img

Terminarz naborów

Sprawdź, w jakich programach możesz aktualnie składać wnioski,
a także zaplanuj udział w innych.

W poniższym terminarzu podano terminy zgodnie z aktualnymi regulaminami lub informacjami opublikowanymi przez operatorów programów. Terminy mogą ulec zmianie, dlatego przed złożeniem wniosku, zawsze sprawdź stronę internetową i regulamin programu.
Po kliknięciu na nazwę programu uzyskasz szczegółowe informacje i wskazówki.

Ostatnia aktualizacja danych: 15 kwietnia 2024 roku.

...
Nazwa programuStart naboruKoniec naboruWynikiUwagi
Wzmocnienie efektywności energetycznej obiektów lokalnej aktywności społecznej31.07.2023do czasu wyczerpania alokacji
Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej01.08.202329.09.202306.03.2024
Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego19.09.202331.10.2023wyniki 2024
Zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych i pedagogicznych19.09.202331.10.2023wyniki 2024
Ochrona zabytków28.09.202331.03.202428.03.2024
Czasopisma24.10.202330.11.202314.03.2024
Edukacja kulturalna24.10.202330.11.202328.03.2024
Infrastruktura domów kultury24.10.202330.11.202312.03.2024
Infrastruktura kultury24.10.202330.11.202312.02.2024
Kultura cyfrowa24.10.202330.11.202320.02.2024
Kultura Dostępna24.10.202330.11.202312.03.2024
Kultura ludowa i tradycyjna24.10.202330.11.202326.02.2024
Literatura24.10.202330.11.202303.04.2024
Miejsca pamięci i trwałe upamiętnienia w kraju24.10.202330.11.202326.02.2024
Ochrona dziedzictwa kulturowego za granicą24.10.202330.11.202325.03.2024
Partnerstwo dla książki24.10.202330.11.202304.04.2024
Promesa dla Kultury24.10.202330.11.202326.02.2024
Promocja czytelnictwa24.10.202330.11.202322.03.2024
Promocja kultury polskiej za granicą24.10.202330.11.202329.01.2024
Sztuki wizualne24.10.202330.11.202327.02.2024
Wspieranie archiwów, bibliotek i muzeów poza krajem24.10.202330.11.202326.02.2024
Niepodległa06.11.202308.12.202308.02.2024
Dyskusyjne Kluby Książki17.11.202318.12.202316.01.2024
Ojczysty – dodaj do ulubionych08.12.202309.01.202428.03.2024
EtnoPolska15.12.202316.01.202405.04.2024
Granty Fundacji Lotto01.01.202431.12.2024do 60 dni od daty złożenia wnioskuwniosek należy złożyć min. 60 dni przed rozpoczęciem realizacji projektu
Dotacje mFundacji01.01.202409.01.2024po 16.01.2024nabór ciągły
Dotacje mFundacji01.01.202406.02.2024po 13.02.2024nabór ciągły
Dotacje mFundacji01.01.202406.03.2024po 13.03.2024nabór ciągły
Dotacje mFundacji01.01.202404.04.2024po 10.04.2024nabór ciągły
Dotacje mFundacji01.01.202408.05.2024po 15.05.2024nabór ciągły
Dotacje mFundacji01.01.202405.06.2024po 12.06.2024nabór ciągły
Dotacje mFundacji01.01.202403.07.2024po 10.07.2024nabór ciągły
Dotacje mFundacji01.01.202431.07.2024po 07.08.2024nabór ciągły
Dotacje mFundacji01.01.202428.08.2024po 04.09.2024nabór ciągły
Dotacje mFundacji01.01.202402.10.2024po 09.10.2024nabór ciągły
Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza01.01.202431.12.2024po rozpatrzeniu wniosku
Równać szanse – Małe granty16.01.202426.02.202420.03.2024
BLISKO19.01.202409.02.202429.03.2024
Patriotyzm Jutra 22.01.202422.02.2024w ciągu 60 dni od zakończenia naboru
Kultura – Interwencje14.02.202418.03.2024nie później niż 3 mies. od dnia zakończenia naboru
Wzmocnij swoje otoczenie15.02.202415.03.202419.04.2024
Ochrona zabytków29.02.202431.03.2024po zatwierdzeniu przez MKiDNdrugi nabór
Czuwamy! Pamiętamy!01.03.202413.05.202428.06.2024
Tu mieszkam, tu zmieniam EKO01.03.202425.03.202422.04.2024
Patroni Roku06.03.202403.04.202417.04.2024
Kraszewski. Komputery dla bibliotek15.04.202420.05.2024
Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej – FEnIKS24.06.202430.09.2024
Zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnegowrzesień/październik 202431.10.2024w 2025 roku
Zakup nowości wydawniczych oraz elementów wyposażenia do bibliotek szkolnych i pedagogicznychwrzesień/październik 202431.10.2024w 2025 roku
Ochrona zabytkówpaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Czasopismapaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Edukacja kulturalnapaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Infrastruktura domów kulturypaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Infrastruktura kulturypaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Kultura cyfrowapaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Kultura Dostępnapaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Kultura ludowa i tradycyjnapaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Literaturapaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Miejsca pamięci i trwałe upamiętnienia w krajupaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Ochrona dziedzictwa kulturowego za granicąpaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Partnerstwo dla książkipaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Promesa dla Kulturypaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Promocja czytelnictwapaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Promocja kultury polskiej za granicąpaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Sztuki wizualnepaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Wspieranie archiwów, bibliotek i muzeów poza krajempaździernik 2024listopad 2024w 2025 roku
Izby Pamięcido 31.10.2024rozpatrzenie wniosków trwa 60 dni od dnia zamknięcia naboruwyniki są publikowane na stronie www operatora nie później niż 7 dni po zakończeniu procedury oceny wniosków

Programy, dla których operatorzy nie ogłosili jeszcze naborów:

PORDANIK DLA BIBLIOTEKARZY:

JAK NAPISAĆ DOBRY WNIOSEK?