Pieniądze na zakup książek do bibliotek publicznych, pedagogicznych i szkolnych czekają!

Aktualnie trwają trzy programy, w których można zdobyć pieniądze na zakup nowych książek, e-booków, audiobooków i nie tylko. Nabór przeznaczony dla bibliotek pedagogicznych, szkolnych i w przedszkolach trwa do końca października. Natomiast biblioteki publiczne mogą składać wnioski do 2 listopada.

Informacje o aktualnych naborach znajdziesz też w TERMINARZU. Serwis „Dofinansowania dla bibliotek” to odpowiedź na oczekiwania bibliotekarzy, którzy poszukują dodatkowych źródeł finansowania swoich jednostek i zwiększenia budżetu. Jest dostępny bezpłatnie!

Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych

• Biblioteki publiczne
  • Dofinansowanie: min. 1500 zł
  • Wkład własny: 50-80%