spot_img

OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY

Bibliotekarzu, szukasz pracy? Dobrze trafiłeś!
Jesteś Pracodawcą? Szukasz bibliotekarza z pasją, stażysty lub wolontariusza?
Wyślij nam swoją ofertę, a my ją zamieścimy w serwisie!

Zachodniopomorskie

Nauczyciel bibliotekarz | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego arrow faq
  • Etat: pełen
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe: od 4908 do 5915 zł brutto
  • Zakres obowiązków:
    • wspieranie i rozwijanie zainteresowań czytelniczych
    • wspomaganie procesu nauczania
    • współpraca z nauczycielem
  • Wymagania:
    • wykształcenie wyższe pedagogiczne na kierunku bibliotekoznastwo
  • Aplikuj do 07.05.2024 roku
  • Szczegóły oferty
Nauczyciel bibliotekarz | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzesku arrow faq
Nauczyciel bibliotekarz | Szkoła Podstawowa w Pomierzynie arrow faq
  • Etat: 0.5
  • Forma zatrudnienia: zastępstwo
  • Wymagania: nauczyciel z tytułem magistra i przygotowaniem pedagogicznym
  • Aplikuj do 03.05.2024 roku
Nauczyciel bibliotekarz | Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu arrow faq
Nauczyciel bibliotekarz | Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Polanowie arrow faq
  • Etat: 0.5
  • Wymagania: bibliotekarstwo, przygotowanie pedagogiczne, resocjalizacja i oligofrenopedagogika
  • Aplikuj do 30.04.2024 roku
Nauczyciel bibliotekarz | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Złocieńcu arrow faq
  • Wymagania: kwalifikacje do pracy na stanowisku bibliotekarza
  • Inne wymagania:
    • wskazane dodatkowe kwalifikacje do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych
    • umiejętność obsługi e-biblioteki
  • Aplikuj do 31.05.2024 roku
Nauczyciel bibliotekarz | "Szkoła z pasją" Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Szczecinie arrow faq

Polecane

Prześlij ofertę pracy

  • Wyślij ofertę pracy na adres: praca@lustrobiblioteki.pl.
  • Podaj nazwę stanowiska, miejsce pracy, termin ważności i link do ogłoszenia. Możesz też przesłać ofertę w pliku PDF.
  • Ogłoszenia są dodawane zawsze bezpłatnie.
  • Nie ingerujemy w treść ogłoszeń. W przypadku błędów lub nieścisłości, należy skontaktować się z daną instytucją.
  • Oferta jest zamieszczana możliwie jak najszybciej. Oferta nadesłana przed zakończeniem terminu ważności może nie pojawić w serwisie.
  • Jeżeli link do oferty wygasł przed upłynięciem terminu ważności, należy skontaktować się z daną instytucją.
  • Kategorycznie nie przyjmujemy i nie publikujemy CV. Takie e-maile są od razu trwale usuwane.
  • Nie pośredniczymy w zatrudnianiu.