• To wydarzenie minęło.

IV Międzynarodowa Konferencja „Nowy wspaniały świat bibliotek czy niepewne jutro”

26 września 202227 września 2022

Podczas dwudniowego spotkania (pierwszy dzień – prezentacje, drugi dzień – warsztaty) przedstawiciele bibliotek z całej Polski, ale także innych krajów Europy, będą opowiadać o sukcesach i problemach związanych z organizacją nowoczesnych przestrzeniach bibliotecznych, technologiach wspierających, a także o pozycji biblioteki jako (wciąż, a po pandemii od nowa) miejsca spotkań i o budowie kapitału społecznego: relacji międzyludzkich, stabilności psychofizycznej w przebodźcowanym świecie oraz wzorcach społecznych i rodzinnych.

Początek:
26 września 2022