#KORONAWIRUS – wszystkie informacje dla bibliotek w jednym miejscu

Szukasz aktualnych informacji dotyczących funkcjonowania bibliotek w czasie epidemii? Chcesz dotrzeć do materiałów archiwalnych? Potrzebujesz inspiracji do działania? To wszystko i jeszcze więcej w serwisie #KORONAWIRUS – INFORMACJE DLA BIBLIOTEK.

W serwisie dostępne są m.in. aktualne zasady i ograniczenia, rekomendacje, ważne komunikaty, wykaz aktów prawnych. To także źródło opinii prawnych, porad i bezpłatnych materiałów do pobrania dla bibliotek.

Znajdziesz tu także przykłady działalności bibliotek (w formie tradycyjnej i on-line), pomysły na wypożyczenia bezkontaktowe oraz wiele innych inspiracji.

Zachęcam także do udziału w dyskusji na Forum Bibliotekarzy. To najliczniejsza branżowa społeczność, gdzie dzielimy się inspiracjami, doświadczeniami oraz rozwiązujemy problemy i doradzamy w różnych sprawach.

Z bibliotekarskim pozdrowieniem,

Źródło zdjęć: freepik.com