Kultura inspirująca 2025-2026 – nabór wniosków

Trwa nabór wniosków do programu „Kultura inspirująca 2025-2026”. Wnioski można składać do 5 listopada 2024 roku. Szczegóły i wskazówki znajdziesz tutaj.

Kultura inspirująca 2025-2026

Celem programu jest prezentacja na arenie międzynarodowej najbardziej wartościowych zjawisk polskiej kultury, w oparciu o projekty wspierające wieloletnią współpracę polskich instytucji kultury z kluczowymi instytucjami zagranicznymi, oraz w partnerstwie z polskimi placówkami zagranicznymi.

Dofinansowania dla bibliotek

Darmowy serwis „Dofinansowania dla bibliotek” to nieoceniona pomoc w pracy bibliotekarzy i osób poszukujących dodatkowych źródeł finansowania swoich jednostek i zwiększenia budżetu. Znajdziesz informacje przydatne do pisania wniosku, najważniejsze dane, warunki aplikacji, sposób oceny wniosków, koszty kwalifikowane i inne pomocne wskazówki.

Zaletą serwisu jest wygodny terminarz naborów, dzięki któremu można sprawdzić, w jakich programach można aktualnie składać wnioski lub zaplanować udział w innych. Serwis jest ciągle rozbudowywany o kolejne programy.

Źródło zdjęć: freepik.com