Trwa nabór uzupełniający do komponentu szkoleniowego

Narodowe Centrum Kultury uruchomiło nabór uzupełniający do komponentu szkoleniowego w ramach projektu „Projektowanie Uniwersalne Kultury – dostępność w instytucjach kultury” – Pakiet szkoleń – dostępność instytucji kultury i wdrożenia standardów dostępności. Biblioteki mogą składać wnioski do 27 września 2024 roku do godz. 15.00.

„Pakiet szkoleń” jest jednym z komponentów programu „Projektowanie Uniwersalnego Kultury – dostępność w instytucjach kultury”. Celem programu jest poprawa dostępności instytucji kultury w projektowaniu i realizacji oferty kulturalnej oraz otwarcie na współpracę z osobami ze szczególnymi potrzebami.

Wskazówki dla bibliotekarzy

W serwisie „Dofinansowania dla bibliotek” znajdziesz informacje przydatne do pisania wniosku, wzory dokumentów, harmonogram szkoleń, najważniejsze dane i inne pomocne wskazówki.

Źródło zdjęć: freepik.com – vwalakte