Wyniki naboru do przedsięwzięcia szkoleniowego

Narodowe Centrum Kultury ogłosiło wyniki naboru do zadania 1. Przedsięwzięcie szkoleniowe, które realizowane jest w ramach projektu „Projektowanie Uniwersalne Kultury – dostępność w instytucjach kultury”. Poniżej lista bibliotek, których wnioski zostały zakwalifikowane.

Przedsięwzięcie szkoleniowe

Wyposażenie instytucji kultury w wiedzę i kompetencje dla opracowania autodiagnozy i strategii wdrożenia modelu dostępności w instytucji kultury poprzez kompleksowy program szkoleniowy.

– W przyszłym roku (2025) przewidujemy drugi nabór do Zadania 1, termin naboru będziemy publikować na stronie nck.pl – informuje Narodowe Centrum Kultury.

Lista bibliotek – wnioski zakwalifikowane

• Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim
  • Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie
  • Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy
  • Biblioteka Publiczna im. Czesława Chruszczewskiego
  • Dolnośląska Biblioteka Publiczna
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Gilowicach
  • Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim
  • Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu
  • Miejska Biblioteka Publiczna im. K. I. Gałczyńskiego w Sokołowie Podlaskim

Jeżeli Twoja biblioteka znajduje się w strukturach innej instytucji kultury, a nie ma jej na liście powyżej, sprawdź szczegółowe wyniki.

Szczegółowa lista wniosków zakwalifikowanych dostępna jest tutaj.

Źródło zdjęć: freepik.com