Ostatnia szansa na złożenie wniosku i pozyskanie funduszy na zakup nowych książek

Jeszcze tylko dziś biblioteki publiczne mogą składać wnioski w ramach programu „Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych”.

Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych

Celem programu jest systematycznie uzupełniane o nowości wydawnicze księgozbiorów bibliotek, zapewnienie zdalnego dostępu, umożliwiającego użytkownikom bibliotek dostęp do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków także poza godzinami otwarcia placówek bibliotecznych, przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Szczegóły i wskazówki

W serwisie „Dofinansowania dla bibliotek” znajdziesz informacje przydatne do pisania wniosku, najważniejsze dane, warunki aplikacji, sposób oceny wniosków, koszty kwalifikowane i inne pomocne wskazówki.

Źródło zdjęć: freepik.com