Nowe oferty pracy dla bibliotekarzy wraz z przeglądem wynagrodzeń

Chcesz znaleźć pracę w bibliotece, zmienić obecną na lepszą lub rozpocząć karierę w nowym miejscu? Zajrzyj do serwisu OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY w Lustrze Biblioteki i znajdź wymarzoną pracę.

W propozycjach czekają oferty dla bibliotekarzy, nauczycieli bibliotekarzy, katalogerów, konserwatorów, specjalistów oraz wiele staży w bibliotekach różnego typu.

Przegląd wynagrodzeń

Dane dotyczące wynagrodzeń podstawowych (nie uwzględniają dodatków i innych benefitów) podałam zgodnie z przedstawionymi ofertami. Niestety większość pracodawców wciąż w ogłoszeniach nie podaje widełek płacowych. Nie podaję również wynagrodzeń za staże.

Szczegóły ofert pracy znajdziesz TUTAJ.

Dodaj ogłoszenie o pracę

Jesteś Pracodawcą? Szukasz bibliotekarza z pasją, stażysty lub wolontariusza? Wyślij nam swoją ofertę na adres praca@lustrobiblioteki.pl, a my ją zamieścimy w serwisie!

Źródło zdjęć: BMM