Moje miejsce na Ziemi – trwa nabór wniosków. Można zdobyć aż 25 000 zł

Biblioteki mogą już składać wnioski w programie „Moje miejsce na Ziemi” na działania wspierające lokalną społeczność. W tej edycji zwiększono budżet i kwoty, o jakie można się ubiegać (każdy grant aż o 5 tys. zł).

Moje miejsce na Ziemi

Celem programu jest wspieranie mieszkańców w działaniach na rzecz ich społeczności. Podejmowane inicjatywy mają budować kapitał społeczny na lokalnym poziomie. Program prowadzony jest z myślą o tych, którzy mają pomysł i energię, żeby zmieniać swoje miejsce na Ziemi.

Dofinansowanie

W pierwszej edycji programu w 2023 roku budżet programu wynosi 3 000 000 zł. Można otrzymać grant w kwocie 10 000 zł, 15 000 zł, 20 000 zł lub 25 000 zł.

Warunki

• złożenie wniosku do 31 lipca 2023 roku
  • wkład własny: brak
  • można złożyć tylko 1 wniosek
  • zgłoszenie wniosku w formie tradycyjnej

Szczegóły, regulamin, przykładowy wniosek i porady dostępne są w serwisie DOFINANSOWANIA DLA BIBLIOTEK.

Źródło zdjęć: freepik.com