Praca w MBP we Wrocławiu

Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu poszukuje pracowników.

• Specjalista ds. organizacji wydarzeń kulturalnych i bibliotecznych, Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu, pełen etat, od 4500 zł do 4900 zł brutto. Zakres obowiązków to m.in.: inicjowanie, planowanie, realizacja, prowadzenie cyklicznych, strategicznych oraz autorskich projektów kulturalnych CBK FAMA, w tym Filii nr 11; sporządzanie kart projektów, w tym kosztorysów poszczególnych wydarzeń kulturalnych; sporządzanie we współpracy z kierownikiem i zespołem CBK FAMA 6-miesięcznych planów działań programowych oraz planu rocznego CBK FAMA, w tym wdrażanie procedur dotyczących kart projektów kulturalnych, weryfikacja umów przedstawianych do podpisu dyrekcji. Aplikuj do 31.05.2023.
  • Kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego, Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu, pełen etat, od 6000 zł do 6800 zł brutto. Zakres obowiązków to m.in.: organizacja, zarządzanie, nadzór nad obsługą eksploatacyjną obiektów MBP: 37 filii bibliotecznych oraz Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA i MultiCentrum; koordynacja i nadzór współpracy z podmiotami zewnętrznymi realizującymi serwisy, naprawy, remonty, administracyjnego funkcjonowania budynków. Aplikuj do 28.05.2023.
  • Pracownik administracyjny, Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu, pełen etat, od 3700 zł do 3700 zł brutto. Zakres obowiązków to m.in.: reprezentowanie Centrum Biblioteczno-Kulturalnego FAMA w punkcie recepcji na parterze, w wyznaczonych w harmonogramie godzinach 10.00-18.00, podczas odbywających się w CBK FAMA zajęć i wydarzeń; informowanie gości o odbywających się zajęciach, planowanych wydarzeniach, możliwych formach uczestnictwa (zapisach na zajęcia, sprzedaży biletów) i ogólnych zasadach funkcjonowania Centrum; budowanie trwałego wolontariatu na rzecz CBK FAMA przy współpracy z Filią nr 1. Aplikuj do 31.05.2023.

Zobacz szczegóły tych ofert!

Źródło zdjęć: BMM