Dzień Poezji – darmowe e-booki do pobrania (PDF, MOBI, EPUB)

21 marca będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Poezji. Zachęcam do rozpowszechniania informacji o legalnych i bezpłatnych e-bookach dostępnych w bibliotece cyfrowej polona.pl. Dla bibliotekarzy przygotowałam zestawienie twórczości poetów takich jak Adam Zagajewski, Stanisław Barańczak, Tadeusz Różewicz, Zbigniew Herbert, Jarosław Iwaszkiewicz i nie tylko.

E-booki są dostępne w formatach EPUB, MOBI i PDF. Żeby pobrać e-booka wystarczy kliknąć w ikonę „Pobierz” widoczną w prawym górnym rogu i wybrać jeden z dostępnych formatów. Nie jest wymagane logowanie.

Jeżeli chcesz udostępnić poniższe zestawienie na swojej stronie internetowej lub w innym medium, podaj link do Lustra Biblioteki: Opracowanie: Barbara Maria Morawiec, Lustro Biblioteki (www.lustrobiblioteki.pl)

Zbigniew Herbert

Tadeusz Różewicz