Bezpłatne webinaria dotyczące składania wniosków w kierunku interwencji 1.2. NPRCz

Biblioteka Narodowa zaprasza bibliotekarzy na bezpłatne webinaria dotyczące wdrożenia systemu Alma i wyszukiwarki Primo w związku z ogłoszonym naborem wniosków.

Podczas spotkań zaprezentowany zostanie system, zasady kierunku interwencji 1.2. oraz instrukcja wypełniania wniosku. Przewidziana jest również sesja pytań i odpowiedzi.

Webinaria odbywają się 9 grudnia, 10 grudnia, 13 grudnia i 14 grudnia. Dla każdego z typów bibliotek przewidziano w danym dniu osobne spotkanie:

• godz. 9.00 – webinarium dla bibliotek należących do ogólnokrajowej sieci bibliotecznej i bibliotek publicznych posiadających więcej niż 50 tys. jednostek zbiorów
  • godz. 11.00 – webinarium dla bibliotek publicznych województwa świętokrzyskiego
  • godz. 12.00 – webinarium dla bibliotek publicznych województwa lubelskiego
  • godz. 13.00 – webinarium dla bibliotek publicznych województwa łódzkiego.

Rejestracja na webinarium jest możliwa poprzez formularz online. Informacja zwrotna z linkiem do webinarium jest przesyłana automatycznie zaraz po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

Więcej o Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa

Źródło zdjęć: freepik.com