Pakiet ProStudent – akcja biblioteki pedagogicznej w Krośnie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie przygotowała dla studentów uczących się zdalnie kilka udogodnień w ramach akcji „Pakiet ProStudent”.

Większy limit wypożyczeń

Studenci, którzy od 15 października do końca listopada 2020 roku zdecydują się zapisać do biblioteki otrzymają kartę uprawniającą do wypożyczania większej liczby książek niż dotychczas. Limit wypożyczeń będzie obowiązywał przez cały okres studiów. Dzięki karcie studenci również otrzymują kody do internetowej wypożyczalni z e-bookami.

– Aby skrócić czas wytężonej pracy umysłowej i wielogodzinnego wertowania tysiąca książek polecamy studentom wzbudzającą największe zainteresowanie e-usługę: zamawiania skanów lub kserokopii artykułów z czasopisma lub fragmentów książek – podaje biblioteka.

Dowód książek do domu

Ponadto w ramach projektu „Podkarpackie e-biblioteki pedagogiczne” czytelnicy mogą zamawiać książki, które zostaną dostarczone kurierem bezpośrednio pod wskazany adres. Dostawa jest nieodpłatna. Zwrot może nastąpić tą samą drogą jednak jest odpłatny, chyba że czytelnik zwróci książki osobiście.

Źródło zdjęć: freepik.com – user18526052