• This event has passed.

Projekt OMNIS – prezentacja systemu zintegrowanego zarządzania zasobami. Konsultacje z bibliotekarzami

30 czerwca 2017

Biblioteka Narodowa zaprasza na kolejne spotkanie poświęcone realizacji projektu „E-usługa OMNIS”. Tym razem zaprezentowane zostaną najważniejsze elementy systemu zarządzania zasobami i zagadnienia związane z jego wdrażaniem. Ku końcowi zmierzają intensywne prace związane z przygotowaniem wymagań planowanego systemu – liczymy na Państwa obecność i głosy w dyskusji, by jak najpełniej wykorzystać możliwość ukształtowania wspólnego, wygodnego i stabilnego środowiska pracy wszystkich bibliotekarzy.

Pozwoli to bibliotekom rozwijać nowe formy działania. Umożliwi – z jednego punktu dostępu – dostarczanie użytkownikom opracowanych według jednolitych zasad precyzyjnych danych dotyczących nie tylko tradycyjnych zasobów bibliotecznych, ale także zbiorów cyfrowych oraz informacji z rynku wydawniczego.

Spotkanie odbędzie się w piątek 30 czerwca 2017 r. o godz. 12:00 w siedzibie Biblioteki Narodowej, al. Niepodległości 213 w Warszawie.

Zgłoszenia należy przesłać do 24 czerwca na adres:e-mail: info.omnis@bn.org.pl