Trwa rejestracja bibliotekarzy na Targi Książki w Krakowie

Bibliotekarze mogą bezpłatnie skorzystać z wejściówek na Targi Książki w Krakowie w dniach 24-27 października 2024 roku. Poniżej szczegóły rejestracji. Mottem 27. edycji targów Książki w Krakowie jest cytat „Zrzućcie maski! Zwykłymi stańcie się ludźmi!” z utworu Operetka Witolda Gombrowicza. Lustro Biblioteki jako patron zaprasza na targi książki i wydarzenia im towarzyszące. Program wydarzeń dostępny jest tutaj.

Rejestracja

Aby pobrać darmowy bilet, wystarczy skorzystać z rejestracji gości branżowych. Rejestracja odbywa się na tej stronie internetowej.

Uwaga! Należy zarejestrować się na każdy dzień osobno. Po zarejestrowaniu otrzymasz na podany e-mail voucher uprawniający do bezpłatnego wejścia w dany dzień.

Spotkanie z Lustrem Biblioteki

Zapraszam również wszystkich chętnych na spotkanie z Lustrem Biblioteki. Widzimy się w piątek 25 października o godz. 11.00 w sali Lwów C na spotkaniu „Dofinansowania dla bibliotek – poradnik dla każdego bibliotekarza”.

Źródło zdjęć: mat.pras.