Prześlij swoją relację z Nocy Bibliotek

Tegoroczna Noc Bibliotek odbyła się w ponad 1500 książnicach, pokazując moc literatury i siłę lokalnej społeczności. Wydarzeniom towarzyszyło hasło „Moc bibliotek” (Noc Bibliotek – Noc czytania – Moc czytania – Moc Bibliotek)!

Do akcji włączyły się biblioteki publiczne, szkolne, pedagogiczne, akademickie, kościelne, muzealne i inne. Doceniając wkład w organizację i otwarcie się w tę wyjątkową noc, zachęcam do nadsyłania relacji z lokalnych obchodów Nocy Bibliotek.

Relacje można przesyłać na adres redakcja@lustrobiblioteki.pl. Najciekawsze zostaną opublikowane w serwisie!

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z wydarzeniami inaugurującymi akcję oraz do obejrzenia transmisji z Pałacu Rzeczypospolitej.

Źródło zdjęć: Paweł Morawiec