Wygraj zestaw książek dla biblioteki!

Lustro Biblioteki zaprasza wszystkie biblioteki do wzięcia udziału w konkursie „NARODOWE CZYTANIE KORDIANA”. Do 15 września prześlij relację z tegorocznej akcji „Narodowe Czytanie” i wygraj zestaw książek o wartości 500 zł oraz pakiet zakładek do książek.

Pamiętaj, że możesz pobrać darmowe materiały przydatne do organizacji Narodowego Czytania: grafiki, film, plakaty, audiobook i wiele innych.

Zgłoś swoją bibliotekę!

Poniżej znajdziesz prosty wykaz, jak zgłosić bibliotekę i wyciąg z regulaminu. Cztery oryginalne i najbardziej kreatywne relacje zostaną nagrodzone nagrodami. Każda nagroda to zestaw książek o wartości 500 zł oraz pakiet zakładek do książek.

• W Konkursie mogą brać udział pracownicy wszystkich bibliotek (także filii) publicznych, pedagogicznych, szkolnych i innych działających na terenie Polski.
  • Relacje prześlij na adres konkurs@lustrobiblioteki.pl do 15.09.2024 do godz. 21.00.
  • Zapoznaj się z Regulaminem konkursu.
  • Zapisz się na newsletter Lustra Biblioteki i potwierdź subskrypcję. Na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie.
  • Wyślij e-maila z relacją w następujący sposób:
    • Tytuł e-maila zgłoszeniowego: Relacja – NCK – skrót nazwy biblioteki
    • W e-mailu zgłoszeniowym podaj kolejno:
      1. imię i nazwisko
      2. nazwę stanowiska/funkcję
      3. pełną nazwę biblioteki i filii, jeśli dotyczy
      4. pełny adres siedziby biblioteki i filii, jeśli dotyczy
      5. adres e-mail, który został podany przy rejestracji do newslettera Lustra Biblioteki (subskrypcja musi zostać potwierdzona). Jeśli nie widzisz e-maila, sprawdź spam.
      6. akceptację regulaminu i zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści: Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem konkursu i akceptuję jego postanowienia. Administratorem danych osobowych jest organizator. Dane wpisane w tym dokumencie będą przetwarzane w celu kontaktu z uczestnikiem oraz udziału w konkursie zgodnie z polityką prywatności oraz regulaminem konkursu.
      7. relację z Narodowego Czytania (w treści e-maila lub jako załącznik/i do e-maila. Każde zdjęcie należy przesłać jako osobny załącznik do e-maila jako plik maksymalnie do 5MB, z kolei film lub inne multimedia należy przesłać w postaci linku z możliwością pobrania pliku).