Znajdź pracę w bibliotece przed końcem wakacji

Koniec wakacji sprzyja poszukiwaniom nowej pracy. Jest w czym wybierać. Aktualnie w serwisie OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY znajdziesz aż 323 propozycje!

Szukaj pracy w każdym województwie

Na stronie głównej serwisu OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY prezentowane są wyróżnione propozycje. Codziennie pojawiają się nowe, dlatego warto zaglądać do Lustra Biblioteki.

Prześlij ofertę pracy

Jeśli szukasz bibliotekarza, wyślij swoją ofertę zgodnie z poniższymi zasadami.

• Wyślij ofertę pracy na adres: praca@lustrobiblioteki.pl.
  • Podaj nazwę stanowiska, miejsce pracy, termin ważności i link do ogłoszenia. Możesz też przesłać ofertę w pliku PDF.
  • Ogłoszenia są dodawane zawsze bezpłatnie.
  • Nie ingerujemy w treść ogłoszeń. W przypadku błędów lub nieścisłości, należy skontaktować się z daną instytucją.
  • Oferta jest zamieszczana możliwie jak najszybciej. Oferta nadesłana przed zakończeniem terminu ważności może nie pojawić w serwisie.
  • Jeżeli link do oferty wygasł przed upłynięciem terminu ważności, należy skontaktować się z daną instytucją.
  • Kategorycznie nie przyjmujemy i nie publikujemy CV. Takie e-maile są od razu trwale usuwane.
  • Nie pośredniczymy w zatrudnianiu.

Źródło zdjęć: freepik.com