Przypinki i plakat QR na Narodowe Czytanie 2024

Do materiałów promocyjnych, które już udostępniłam na Narodowe Czytanie 2024, dodaję jeszcze przypinki i plakat z kodami QR. Zachęcam wszystkie biblioteki i inne instytucje do zgłoszenia swojego udziału w akcji.

Grafiki można z powodzeniem użyć osobno lub jako dodatek do innych materiałów. Materiały możesz pobrać i udostępnić w social mediach/stronie www biblioteki lub wydrukować na potrzeby akcji. Modyfikacja grafik jest dozwolona. Udostępniając należy podać źródło: Lustro Biblioteki (www.lustrobiblioteki.pl), a w mediach społecznościowych oznaczyć profil @LustroBiblioteki.

Przypinki

Plakat

Plakat zawiera odnośniki do tekstu PDF ze strony prezydent.pl, audiobooka ze strony wolnelektury.pl i filmu ze strony vod.tvp.pl. Każdy użytkownik powinien zapoznać się z warunkami korzystania z utworów udostępnianych w tych serwisach.