9. Festiwal Pięknej Książki w Piasecznie

Biblioteka Publiczna w Piasecznie oraz Fundacja „ARKA” im. Józefa Wilkonia serdecznie zapraszają na dziewiątą edycję Festiwalu Pięknej Książki, który odbędzie się 21 września 2024 roku w Bibliotece Głównej przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie. Lustro Biblioteki objęło wydarzenie swoim patronatem.

Festiwal Pięknej Książki

To coroczne wydarzenie jest wyjątkową okazją do celebracji literatury, promowania pięknych książek oraz rozwijania czytelniczych pasji wśród mieszkańców powiatu piaseczyńskiego i nie tylko. Celem festiwalu jest wzbudzenie zainteresowania książkami i kulturą, a także zwiększenie ich obecności w życiu lokalnej społeczności.

W ramach festiwalu zaplanowano liczne atrakcje, takie jak spotkania z uznanymi autorami, wydawcami i ilustratorami. Program festiwalu obejmuje również różnorodne warsztaty, animacje, jak również wystawy poświęcone książkom i ilustracjom, które będą szansą na zapoznanie się z pracami cenionych artystów i twórców książkowych.

Zapraszamy na 9. Festiwal Pięknej Książki w Piasecznie, gdzie każdy miłośnik literatury znajdzie coś dla siebie! Harmonogram wydarzenia jest dostępny na naszej stronie internetowej www.biblioteka-piaseczno.pl. Wstęp wolny!

Źródło zdjęć: mat.pras. BP Piaseczno