Sympozjum Bibliotheca Baltica w Bibliotece Narodowej

17 i 18 października 2024 roku w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbędzie się Sympozjum Bibliotheca Baltica „Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość wspólnego dziedzictwa kulturowego w regionie Morza Bałtyckiego”. Trwa zgłaszanie propozycji prezentacji w języku angielskim.

Zaproszenie i szczegóły wydarzenia

Bibliotheca Baltica, stowarzyszenie bibliotek reprezentujące biblioteki z całego regionu Morza Bałtyckiego i spoza niego, uznaje transformacyjną moc bibliotek i ich potencjał jako siły napędowe współpracy regionalnej, wymiany wiedzy i zrozumienia kulturowego. Sympozjum będzie platformą dla bibliotekarzy do dzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniami i przyszłymi strategiami w odniesieniu do wspólnego dziedzictwa kulturowego w regionie Morza Bałtyckiego.

Więcej: bn.org.pl

Źródło zdjeć: freepik.com