spot_img

Rozpocznij nowy rozdział w życiu i znajdź pracę w bibliotece!

Lustro Biblioteki uruchomiło serwis OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY w nowej odsłonie. Kandydaci znajdą tu oferty pracy w charakterze bibliotekarza, nauczyciela bibliotekarza, propozycje stanowisk kierowniczych i specjalistycznych w różnych typach bibliotek i we wszystkich województwach.

Już od ponad 8 lat Lustro Biblioteki pomaga bibliotekarzom i pasjonatom literatury w znalezieniu najlepszej dla nich pracy. Oprócz mnie, nowe oferty pracy wyszukuje Paweł Morawiec. Cieszę się, że nasze wysiłki i poświęcony czas na przygotowanie serwisu przynoszą efekty, a sami zainteresowani zdobywają wymarzoną pracę i odmieniają swoje życie. Motywujące są dla nas słowa podziękowań od osób, które poprzez Lustro Biblioteki znalazły pracę.

Serwis jest potrzebny zarówno osobom rozpoczynającym karierę, jak i dla tych z doświadczeniem, którzy chcą zmienić pracę na lepszą. Otrzymujemy wiele próśb o pomoc w znalezieniu pracy i proszą o nią osoby w różnym wieku. Oferty przesyłają też pracodawcy z różnych instytucji, którzy trafiają bezpośrednio do właściwej grupy odbiorców.

Serwis OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY został przygotowany z myślą o ułatwieniu znalezienia pracy. W jednym miejscu dostępne są:

  • aktualne i sprawdzone oferty pracy
  • staże
  • konkursy na dyrektorów i kierowników bibliotek
  • propozycje dla animatorów kultury, konserwatorów i innych specjalistów
  • ważne informacje potrzebne do aplikacji
  • rozbudowane opisy wymagań i zakresu obowiązków
  • oraz to, co interesuje wszystkich, czyli wynagrodzenia.

Na głównej stronie serwisu prezentowane są wyróżnione oferty, które są ciekawe, dobrze płatne lub nietypowe. Można też wygodnie sprawdzać propozycje na urządzeniach mobilnych. Serwis wzbogacony jest też o przegląd wynagrodzeń, tak by na przestrzeni lat można było dostrzec różnice w zarobkach bibliotekarzy oraz prześledzić warunki zatrudnienia.

Każdy może też dodać swoją ofertę pracy. Wystarczy przesłać e-maila na adres: praca@lustrobiblioteki.pl. Ogłoszenia są dodawane zawsze bezpłatnie.

Źródło zdjęć: BMM