Praca dla bibliotekarzy – nowe oferty

Szukasz pracy? Chcesz rozpocząć karierę w nowym miejscu? Sprawdź, gdzie są poszukiwani bibliotekarze i aplikuj już dziś! Najwięcej ofert czeka w woj. mazowieckim.

W nowych ofertach dostępne są również staże, praca dla nauczycieli bibliotekarzy i specjalistyczne propozycje. Interesująco wygląda zakres obowiązków dla pracownika ds. dostępności w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie czy bibliotekarza w Pracowni Zbiorów Kartograficznych (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, od 3600–4020 zł brutto).

Konkursy na dyrektora

• Konkurs na stanowisko Dyrektora, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy
  • Konkurs na stanowisko Dyrektora, Krośnieńska Biblioteka Publiczna

Oferty z krótkim terminem

• Bibliotekarz w Pracowni Zbiorów Kartograficznych, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, aplikuj do 7.04.2023
  • Nauczyciel bibliotekarz, Biblioteka Pedagogiczna Zamość, aplikuj do 7.04.2023
  • Bibliotekarz / Młodszy bibliotekarz, Biblioteka Publiczna w Stęszewie, aplikuj do 10.04.2023
  • Nauczyciel bibliotekarz, Zespół Szkolno – Przedszkolny Godziszewo, aplikuj do 11.04.2023
  • Bibliotekarz, Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi im. Jarosława Iwaszkiewicza w Zgorzelcu, Aplikuj Do 12.04.2023

Zobacz szczegóły wszystkich ofert pracy!

Jesteś Pracodawcą? Szukasz bibliotekarza z pasją, stażysty lub wolontariusza? Wyślij nam swoją ofertę na adres praca@lustrobiblioteki.pl.

Źródło zdjęć: freepik.com