II Chełmskie Targi Książki

15 maja 2023 roku w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. M. P. Orsetti w Chełmie odbędą się II Chełmskie Targi Książki. Wydarzenia ma na celu prezentację i promocję lokalnych wydawnictw. W tegorocznej edycji planowane są też interesujące prelekcje i spotkania z autorami.

– Mamy nadzieję, że prezentacja oferty lokalnych oficyn wydawniczych przyczyni się do ich promocji oraz do wzrostu zainteresowania regionem, jego historią i teraźniejszością, sytuacją gospodarczą, życiem społecznym i kulturalnym, wspaniałą przyrodą i zabytkami. Bogaty program imprez towarzyszących umożliwi uczestniczenie w twórczych spotkaniach i dyskusjach z autorami. Serdecznie zapraszamy wystawców. Zgłoszenia udziału w Targach prosimy kierować do Działu Zbiorów Regionalnych i Czytelni Chełmskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie, tel. 82 563 95 05 (w godz. 8.00-15.30) – mówi Małgorzata Chmielewska.

Źródło zdjęć: freepik.com