Zwierzęta do pilnej adopcji

Lustro Biblioteki wspiera bezdomne zwierzaki. Poprzez ogłoszenia na stronie głównej będę zachęcać do ich adopcji. Wiem, że wśród bibliotekarzy są miłośnicy psów i kotów. Jeżeli potrzebujesz bezgranicznej miłości czworonoga nie zastanawiaj się i przygarnij go na zawsze.

Dziś ogłoszenie od zaprzyjaźnionego Schroniska na Paluchu. Domu pilnie szuka kotka Refleksja.

Więcej informacji:

• wolontariuszka Karolina, tel. 501 656 658
  • wolontariuszka Magda K, tel. 513 898 530

Mam na imię Refleksja, choć mówią na mnie Fusia, mam 12 lat, piękne biało-czarne futerko i jestem turbosłodka. Aż za słodka… Słodka do tego stopnia, że mam cukrzycę i konieczne jest mierzenie mojego poziomu cukru we krwi oraz podawanie w razie potrzeby insuliny. Jestem pod opieką świetnych lekarzy, więc z ich pomocą udaje się utrzymać mnie przy wspaniałym zdrowiu i ta cukrzyca to nic strasznego. Wierzcie mi!

Jestem dzielną koteczką, która z godnością znosi wszelkie zabiegi, które serwują mi dwunogi, ale oczywiście jest jeden warunek. Poprzedzone one muszą być solidną dawką głasków i przytulanek. To ja to taka przylepa jestem i uwielbiam mruczeć jak traktor, gdy przytulam się do cioci.

Źródło zdjęć: Schronisko na Paluchu