Jesienne Targi Książki

Fundacja Historia i Kultura zaprasza na Jesienne Targi Książki, które odbędą się w dniach 15-18 września 2022 r. w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie. W programie spotkania ze znanymi i lubianymi autorami, ciekawa oferta książek przygotowana przez ponad 100 wystawców oraz wiele atrakcji. Wstęp na to wydarzenie będzie bezpłatny.

Wydarzenie jest połączeniem festiwalu literackiego z częścią targową, w niezwykle atrakcyjnym i lubianym przez mieszkańców stolicy i turystów miejscu. Każdego dnia latem odpoczywają tu setki osób, leżakując na pięknym trawniku otoczonym fontannami lub w ocienionych alejach z grabowych boskietów zachowanych jeszcze z czasów przedwojennych. Stoiska wystawców usytuowane zostaną w Arkadach Kubickiego oraz w namiotach, po obu stronach centralnej części ogrodu. W samym środku zbudowana zostanie scena do spotkań autorskich. Kolejne miejsca do spotkań i innych wydarzeń programowych zlokalizowane zostaną wewnątrz Zamku Królewskiego.

Więcej informacji na stronie Jesiennych Targów Książki.

Źródło zdjęć: mat.pras.