Solidarni z Ukrainą – bezpłatny kurs języka polskiego

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie języka polskiego, organizowanym przez Bibliotekę Narodową. W kursie wziąć mogą udział wszyscy zainteresowani, również osoby nieznające języka polskiego. Jego celem jest nauczenie się podstaw języka polskiego ułatwiających kontakt w życiu codziennym.

Pierwsze zajęcia odbędą się 17 maja o godzinie 17.00 w sali 1141A w Bibliotece Narodowej (wejście A). Plan zajęć zostanie opublikowany na stronie Biblioteki Narodowej.

Warunkiem udziału w kursie jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej na adres kursjezykowy@bn.org.pl lub dostarczenie jej do gmachu głównego BN przy Al. Niepodległości 213 (wejście A, punkt informacyjny).

Więcej: bn.org.pl

Солідарні з Україною – безкоштовні курси польської мови

Запрошуємо Вас взяти участь у безкоштовних курсах польської мови, організованих Національною бібліотекою. Взяти участь у курсах можуть усі бажаючі, в тому числі ті, хто не володіє польською мовою. Його мета – вивчити основи польської мови для полегшення контактів у повсякденному житті.

Перші заняття відбудуться 17 травня о 17.00 в залі 1141A Національної бібліотеки (вхід А). Розклад буде опубліковано на сайті Національної бібліотеки.

Умовою участі в курсах є надіслання заповненої анкети на адресу Kursjezykowy@bn.org.pl або принести заповнену анкету до головного корпусу Національної бібліотеки на вул. Niepodległości 213 (вхід А, інформаційний пункт).