Biblioteka Cisowa w Gdyni zaprasza!

W Gdyni w nowej lokalizacji – w budynku Przystani Chylońska 237 – otwarto 1 marca Bibliotekę Cisowa. Co oferuje?

– Zgodnie z hasłem „zostań na dłużej”, biblioteka oferować będzie przestrzeń do relaksu oraz do pracy dla czytelników w każdym wieku. W wypożyczalni znajdziecie ławeczki oraz okrągłe, designerskie siedziska do czytania. Dla ceniących sobie ciszę i spokój mamy również wydzieloną czytelnię na antresoli, z kolei schodząc do podziemia napotkamy specjalne miejsce spotkań w formie klubowej. Latem czytelnicy będą mieli okazję skorzystać ze słońca i czytać książki na sąsiadującym z filią tarasie. W bibliotece znajdziecie również: stanowiska komputerowe z darmowym internetem, wrzutnię do książek, dzięki której będziecie mogli dokonać zwrotu o dowolnej porze oraz już wkrótce studio do nagrywania podcastów! – tak w dużym skrócie prezentuje się biblioteka.

Źródło zdjęć: Biblioteka Gdynia