Uwolnij książkę dla pacjentów szpitala

Biblioteka Publiczna w Miastku przekazała regał biblioteczny i literaturę piękną, popularno-naukową oraz czasopisma dla pacjentów oddziału rehabilitacji covidowej szpitala miejskiego. Akcji towarzyszyło hasło „Książki nie lubią samotności! Niech wędrują, niech krążą z rąk do rąk!”.

– Książki, którymi mogliśmy się podzielić, pochodzą od naszych czytelników jako dary i tu należy im się szczególne podziękowanie. Każdy przekazany dar w postaci książki daje możliwość poprawy samopoczucia, umili trudny czas, wywołując uśmiech i choć na chwilę pozwoli zapomnieć o chorobie – czytam we wpisie na Facebooku.

Akcję dofinansowano dzięki programowi „Promocja czytelnictwa” w ramach zadania „Czytanie jest trendy”.

Źródło zdjęć: freepik.com