spot_img

Szukasz pracy? Zobacz aktualne oferty pracy w bibliotekach

Bibliotekarze poszukiwani są szczególnie w województwach: pomorskim (11), dolnośląskim (7) i mazowieckim (5). Łącznie 42 oferty z całego kraju.

Aplikować można na różne stanowiska – bibliotekarza, nauczyciela bibliotekarza, asystenta / adiunkta w bibliotece, kierownika czy dyrektora biblioteki bądź filii bibliotecznej.

Najwięcej ofert jest w województwie pomorskim, w tym sześć w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku (kierownik Biblioteki Manhattan, kierownik Biblioteki Kolonia, kierownik Działu Gromadzenia Zbiorów, kierownik Działu Opracowania Zbiorów, kierownik Działu Promocji, Marketingu i PR, bibliotekarz–pracownik Biblioteki Głównej). W Gdyni poszukiwany jest bibliotekarz do biblioteki miejskiej oraz do Biblioteki Akademii Marynarki Wojennej.

Aż siedem wakatów czeka na bibliotekarzy i nauczycieli bibliotekarzy w województwie dolnośląskim. Praca czeka m.in. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ścinawie, Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej „Biblioteka Pod Atlantami” w Wałbrzychu czy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kunicach.

Biblioteka Narodowa w Warszawie zatrudni bibliotekarza do redagowania Polskiej Bibliografii Bibliologicznej oraz młodszego bibliotekarza / starszego kustosza do katalogowania publikacji z zakresu psychologii. Pozostałe oferty z województwa mazowieckiego utrzymują ważność.

Inne oferty są dostępne w serwisie Praca.

REKOMENDACJE BIBLIOTEKI NARODOWEJ DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA BIBLIOTEK W OKRESIE LETNIM

Źródło zdjeć: freepik.com