Zgłoszenia bibliotek do projektu „Mała książka – wielki człowiek”

Dziś otwarto rekrutację bibliotek do kolejnej odsłony projektu „Mała książka – wielki człowiek” skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców.

W ubiegłym roku w projekcie uczestniczyło ponad 5800 bibliotek, mimo wielu trudności wiązanych z trwająca pandemią. Zachęcamy też nowe biblioteki publiczne do wzięcia udziału w akcji i szerzenia razem z nami miłości do książek wśród najmłodszych oraz zachęcania rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem! – podają organizatorzy.

Zgłoszeń należy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy do 18 czerwca 2021 roku. Do projektu mogą zgłaszać się tylko biblioteki główne, które w formularzu uwzględniają liczbę filii, do których będą chciały przekazać Wyprawki Czytelnicze.

[Aktualizacja 22.06.2021] Przyjmowanie zgłoszeń bibliotek do projektu „Mała książka – wielki człowiek” zostało przedłużone do 24 czerwca!

Szczegóły na stronie wielki-czlowiek.pl

5 SPOSOBÓW NA WYPOŻYCZANIE BEZKONTAKTOWE