Książkomat w Piasecznie już otwarty

Książkomat w poczekalni na dworcu PKP w Piasecznie jest już otwarty dla czytelników. Od poniedziałku, 15 czerwca 2020 roku, można korzystać z tej formy wypożyczeń i zwrotów.

Piaseczyński książkomat znajduje się w budynku zabytkowego dworca PKP przy stacji kolejowej ul. Dworcowa 9. Z tej formy wypożyczenia, w godzinach otwarcia stacji, korzystać będą podróżni i mieszkańcy. Książkomat idealnie wpisał się zadbaną, wyremontowaną przestrzeń poczekalni dla podróżnych.

Do książkomatu można zamawiać oraz zwracać zbiory (książki, filmy, audiobooki) z Biblioteki Publicznej w Piasecznie, ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie. To idealne rozwiązanie dla zabieganych, dla których godziny otwarcia biblioteki są niewystarczające. Teraz można odebrać i zwrócić wypożyczenia niemal przez 20 godzin dziennie – w godzinach otwarcia dworca.

Całkowity koszt inwestycji to 60 tysięcy złotych.

Źródło zdjęć: BP w Piasecznie, mat.pras.