Gwiazdozbiór biblioteczny i ekochoinka z Koszalina

Koszalińska biblioteka w świątecznej odsłonie zaprasza do odwiedzin i wypożyczania książek. Właśnie zakończyło się dekorowanie, którego efektem są ekologiczne ozdoby na gwiazdkę, nowości prosto od Mikołaja i specjalny gwiazdozbiór.

Gwiazdozbiór biblioteczny i ekochoinka z Koszalina

Ekochoinka

– Ogłaszamy wszem i wobec, iż Koszalińska Biblioteka Publiczna zakończyła świąteczne dekorowanie naszego budynku. Nasi pracownicy wykorzystali stare, ubytkowane książki przeznaczone na makulaturę do stworzenia ekochoinki. W każdej wolnej chwili w listopadowe popołudnia specjalnie zaginali karki książek, żeby stworzyć typowo biblioteczną, książkową choinkę, którą można podziwiać w holu głównym wypożyczalni budynku głównego. Dodatkowo ekochoinkę zdobią papierowe ozdoby DIY również wykonane przez pracowników Koszalińskiej Biblioteki Publicznej – dzielą się inspiracją bibliotekarze. – Apetyt rośnie w miarę jedzenia i zamierzamy w przyszłym roku powiększyć ją o kilka dodatkowych pięter – zgodnie dodają.

Gwiazdozbiór biblioteczny i ekochoinka z Koszalina Gwiazdozbiór biblioteczny i ekochoinka z Koszalina

Gwiazdozbiór biblioteczny

W kolekcji gwiazdozbioru bibliotecznego znaleźć można książki wszystkich pisarzy, którzy odwiedzili Koszalińską Bibliotekę Publiczną w 2019 roku.

Galeria świątecznych ozdób w bibliotekach

Źródło zdjęć: KBP w Koszalinie