spot_img

Warsztat Pracy Infobrokera 3.0 – patronat Lustra Biblioteki

Lustro Biblioteki jako patron zaprasza na kolejną edycję konferencji „Warsztat Pracy Infobrokera – WPI 3.0” dedykowane wszystkim pasjonatom zarządzania informacją bez względu na sektor gospodarki – od biznesu, nauki, przez NGO, aż po sektor publiczny.

Warsztat Pracy Infobrokera

WPI 3.0 to spotkanie dla praktyków i pasjonatów, którzy na co dzień zajmują się pozyskiwaniem, analizą, przetwarzaniem oraz zarządzaniem informacją. To także konferencja dla wszystkich zainteresowanych odbiorców informacji, korzystających np. z baz danych, analiz i raportów.

Agenda konferencji obfituje w case study, związane z szeroko pojętym wyszukiwaniem, analizą, opracowaniem i weryfikacją informacji. Nie będzie żadnych fake news ani cenzury, za to rzetelne doświadczenia z pracy, na przykład z Google’em, Big Data, aplikacjami internetowymi, mediami społecznościowymi lub specjalistycznymi bazami danych. Infobrokerzy wykorzystują różnorodne techniki i sposoby pozyskiwania odpowiedzi na komercyjne lub niekomercyjne potrzeby informacyjne klientów. WPI 3.0 to jedyna taka konferencja w kraju, a każda prezentacja będzie informacyjną niespodzianką dla wszystkich uczestników.

Szczegóły

Konferencja odbędzie się w dniu 21.05.2018 r. w Krakowie na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego.

Rejestracja na WPI 3.0 jest obowiązkowa, a uczestnictwo nieodpłatne. Szczegóły dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie spi.org.pl

WIP 3.0 jest organizowany przez dwie współpracujące organizacje – Stowarzyszenie Profesjonalistów Informacji oraz Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Źródło zdjęć: pixabay.com – StockSnap