Bibliotekarzu, praca czeka!

Przeglądaj z Lustrem Biblioteki najciekawsze oferty i znajdź wymarzoną pracę! Najwięcej ofert czeka w województwach: mazowieckim i dolnośląskim. Poszukiwani są głównie nauczyciele bibliotekarze oraz bibliotekarze, pomocnicy bibliotekarzy i stażyści.

Szczegóły ofert w zakładce Praca

Lista wybranych ofert i wynagrodzeń poniżej.

• województwo dolnośląskie – 5
    Wynagrodzenie brutto od 1 100 zł (0.3 etatu, 10h w tygodniu) do 1 401,23 zł (pełen etat)
  • województwo kujawsko-pomorskie – 1
    6-miesięczny staż płatny w Bibliotece Miejskiej w Inowrocławiu (997,4 zł brutto)
  • województwo lubuskie – 1
    Wynagrodzenie brutto od 1 147 zł, pół etatu
  • województwo mazowieckie – 7
    Ciekawa oferta dla nauczyciela bibliotekarza w Siedlcach – pełen etat z wynagrodzeniem od 2 294 zł brutto bez wymaganego stażu pracy. Warto zwrócić uwagę na dwie oferty w Warszawie z wynagrodzeniem od 3500-5000 zł brutto – jedna na stanowisko specjalisty bibliotekarza cyfrowego, druga na starszego bibliotekarza/kustosza. Praca czeka także w bibliotece pedagogicznej.
  • województwo podkarpackie – 1
    Wynagrodzenie brutto od 629 zł, 6/30 etatu (6h tygodniowo)
  • województwo podlaskie – 1
    Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku poszukuje bibliotekarza na pełen etat, wynagrodzenie brutto od 2 100 zł