spot_img

Praca w bibliotece na 1/30 etatu kontra praca za 3500 zł

Aż 45 ofert pracy dla bibliotekarzy i nauczycieli bibliotekarzy czeka w 13 województwach. Wśród ofert znalazły się m.in. Stażysta wykonujący czynności bibliotekarza w Prokuraturze Okręgowej w Katowicach oraz praca na 1/30 etatu…

Pozostałe interesujące oferty pracy:

  • Młodszy Bibliotekarz, Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie
  • Stażysta wykonujący czynności bibliotekarza, Prokuratura Okręgowa w Katowicach+ 3 inne oferty stażu
  • Bibliotekarz Sekcji Ochrony Informacji Wydziału Ochrony Informacji, Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie (2 stanowiska)
  • w Cieszynie poszukiwani są Pomocnicy Bibliotekarza
  • Starszy Bibliotekarz, Jednostka Wojskowa Nr 3519 w Białymstoku.

Już od dawna nie było ofert w kilku województwach. Teraz nowe wakaty pojawiły się w: kujawsko-pomorskim, lubuskim, opolskim, pomorskim, śląskim, warmińsko-mazurskim i zachodniopomorskim.

Dużą uwagę zwraca z pewnością oferta pracy na stanowisko Nauczyciela Bibliotekarza w Publicznej Szkole Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Gogolewie. Praca w wymiarze 1/30 etatu z wynagrodzeniem od 77,7 zł brutto. Oznacza to, że biblioteka szkolna jest otwarta przez 1.32h w tygodniu. Od kandydatów wymaga się wykształcenia wyższego pedagogicznego.

Szczęście, że biblioteka w ogóle tu istnieje… To niestety problem wielu bibliotek szkolnych.

oferty pracy

 

Dla porównania w Zespole Szkół w Komornie wynagrodzenie dla nauczyciela bibliotekarza wynosi do 2 265 zł brutto w wymiarze 6/30 etatu.

oferty pracy

Bibliotekarzy szukających pracy zachęcam do aplikowania na stanowiska w Bibliotece Narodowej – tu za wykonywaną pracę wynagrodzenia wynoszą od 2900 zł (młodszy bibliotekarz) do 3500 zł (starszy bibliotekarz). W mazowieckiem także praca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Płońsku za 2 tys. brutto. Wysokie wynagrodzenia do 2 800 zł brutto czekają także na bibliotekarza w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.

Oferty pracy dostępne są w zakładce PRACA – kliknij tutaj i sprawdź wolne wakaty.

Źródło zdjęć: LB, praca.gov.pl.