Książnica Podlaska wprowadza nowości. Jak działa SelfCheck i Wrzutnia

Książki można zamawiać przez internet, a zwracać przez specjalną wrzutnię. Będą też wystawy i seanse dla dzieci. Takie atrakcje proponuje największa biblioteka na Podlasiu Nowe rozwiązania technologiczne, które nareszcie wprowadza Książnica Podlaska mają zachęcić do częstszego korzystania z zasobów biblioteki i propagować czytelnictwo. Nowości jest sporo. Z jednej strony ułatwiają samodzielne korzystanie z księgozbioru, a drugiej zachęcają do częstszych wizyt w bibliotece. (…) Nowością jest także specjalna wrzutnia, która umożliwia zwrócenie książki bez wchodzenia do budynku. To ważne szczególnie dla tych zabieganych – wrzutnia przy głównej siedzibie Książnicy przy ul. Skłodowskiej-Curie 14A czynna jest całą dobę, także w dni świąteczne.

Czytaj więcej na poranny.pl
Źródło zdjęć: pixabay.com