spot_img

OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY

Bibliotekarzu, szukasz pracy? Dobrze trafiłeś!
Jesteś Pracodawcą? Szukasz bibliotekarza z pasją, stażysty lub wolontariusza?
Wyślij nam swoją ofertę, a my ją zamieścimy w serwisie!

Wyróżnione

Pracownik w oddziale projektów celowych i funduszy zewnętrznych | Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie arrow faq
  • Etat: nie podano w ogłoszeniu
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe: nie podano w ogłoszeniu
  • Zakres obowiązków:
    • gromadzenie informacji na temat potrzeb projektowych biblioteki, ocena formalna pomysłów projektowych i dobór właściwych programów grantowych
    • obsługa dokumentacji projektowej: wniosków, umów, harmonogramów rzeczowo-finansowych, raportów, aktywny udział w ich przygotowaniu od strony formalnej i finansowej
    • bieżący Nadzów nad prawidłową realizacją projektów od strony formalnej i finansowej
    • inne – zob. szczegóły oferty
  • Wymagania:
    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze w rozliczaniu i pozyskiwaniu środków zewnętrznych
    • język angielski - poziom min. B2
  • Aplikuj do 01.03.2024 roku
  • Szczegóły oferty
Osoby do katalogowania (kilka ofert) | Biblioteka Narodowa arrow faq
Główny Specjalista ds. Archiwum | Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny w Warszawie arrow faq
  • Etat: pełen
  • Wynagrodzenie podstawowe: nie podano
    • inwentaryzacja i reinwentaryzacja zbiorów
    • pakowanie i sprawowanie nadzoru nad wewnętrznym i zewnętrznym ruchem zbiorów
    • tworzenie i aktualizacja procedur dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa zbiorom oraz wdrażanie zaleceń konserwatorskich i innych działań służących ochronie zbiorów
    • inne - zob. szczegóły oferty
    • wykształcenie wyższe (preferowane: Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją, Bibliotekoznawstwo)
    • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Mile widziane:
    • terminowość
    • umiejętność pracy w zespole
    • odpowiedzialność
  • Aplikuj do 29.02.2024 roku
Konserwator książki | Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego arrow faq
    • wykonywanie prac konserwatorskich: czyszczenie, sklejanie przedarć i prostowanie kart, uzupełnianie ubytków, dublowanie, odkwaszanie, itp.
    • wykonywanie prac introligatorskich: oprawa ksiąg, wykonywanie obwolut, teczek i pudeł ochronnych
    • prowadzenie dokumentacji konserwatorskiej
    • wykształcenie wyższe kierunkowe, tj. konserwacja dzieł sztuki, specjalizacja konserwacja i restauracja papieru i skóry
    • umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows)
    • sprawność manualna, precyzja