spot_img

Zmiana pracy przed Nowym Rokiem? Sprawdź, gdzie poszukiwani są bibliotekarze

W serwisie PRACA dostępne są nowe oferty. Zarówno dla osób chcących rozpocząć karierę w bibliotekach, jak i planujących zmianę swojej ścieżki zawodowej. Przygotowałam też przegląd wynagrodzeń.

Wyróżnione oferty

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni poszukuje bibliotekarza, do którego obowiązków należeć mają m.in.: obsługa użytkowników biblioteki, przygotowywanie i organizowanie wydarzeń promujących kulturę literacką oraz aktywizujących społeczność lokalną.

Biblioteka Śląska wciąż nie może znaleźć konserwatora. Dodatkowo pojawił się tu wakat dla specjalisty ds. zamówień publicznych. W woj. śląskich ważna jest oferta MBP w Żorach, która zatrudni bibliotekarza w Strefie Młodych. Wakat dla bibliotekarza czeka też w Książnicy Cieszyńskiej.

W serwisie znajdziesz dużo ofert pracy w bibliotekach publicznych i w bibliotekach uniwersyteckich. Wiele propozycji czeka na nauczycieli bibliotekarzy w szkołach (np. wszystkie oferty w woj. wielopolskim) i bibliotekach pedagogicznych (np. w Wałbrzychu, Zielonej Górze, Kaliszu, Warszawie). Poniżej wyróżniłam kilka ofert z najwyższym wynagrodzeniem.

Warto wspomnieć również o konkursie na dyrektora Książnicy Pomorskiej im. Stanisława Staszica w Szczecinie.

Przegląd wynagrodzeń

Dane dotyczące wynagrodzeń (nie uwzględniają dodatków i innych benefitów) podałam zgodnie z przedstawionymi ofertami.

Szczegóły tych i innych ofert znajdziesz TUTAJ.

Źródło zdjęć: freepik.com