Znajdź lepszą pracę! Wybieraj spośród 215 ofert

serwisie OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY znalazło się aż 215 ofert pracy bibliotekarzy, nauczycieli bibliotekarzy, specjalistów i kardy kierowniczej. Najwięcej w woj. mazowieckim, małopolskim, dolnośląskim, śląskim i pomorskim. Przeważają propozycje w bibliotekach szkolnych. Na końcu – tradycyjnie – przegląd wynagrodzeń.

Proponowane wynagrodzenia

Dane dotyczące wynagrodzeń podstawowych (nie uwzględniają dodatków i innych benefitów) podałam zgodnie z przedstawionymi ofertami. Niestety większość pracodawców wciąż w ogłoszeniach nie podaje widełek płacowych.

Szczegóły ofert pracy znajdziesz na stronie głównej serwisu PRACA oraz na stronach poszczególnych województw.

Dodaj ogłoszenie o pracę

Jesteś Pracodawcą? Szukasz bibliotekarza z pasją, stażysty lub wolontariusza? Wyślij nam swoją ofertę na adres praca@lustrobiblioteki.pl, a my ją zamieścimy w serwisie! Warunki zostały podane w sekcji Prześlij ofertę pracy.

Źródło zdjęć: freepik.com