Nowe oferty pracy i szansa na zawodową zmianę

W serwisie OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY pojawiły się nowe ogłoszenia. Poszukiwanych jest wielu nauczycieli bibliotekarzy. Wśród ofert także propozycje z bibliotek publicznych, akademickich, a także wojskowych. Tradycyjnie też przygotowałam przegląd wynagrodzeń.

Proponowane wynagrodzenia

Dane dotyczące wynagrodzeń podstawowych (nie uwzględniają dodatków i innych benefitów) podałam zgodnie z przedstawionymi ofertami. Niestety większość pracodawców wciąż w ogłoszeniach nie podaje widełek płacowych.

Serwis OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY został przygotowany z myślą o ułatwieniu znalezienia pracy. W jednym miejscu dostępne są:

• aktualne i sprawdzone oferty pracy
  • staże
  • konkursy na dyrektorów i kierowników bibliotek
  • propozycje dla animatorów kultury, konserwatorów i innych specjalistów
  • ważne informacje potrzebne do aplikacji
  • rozbudowane opisy wymagań i zakresu obowiązków
  • oraz to, co interesuje wszystkich, czyli wynagrodzenia.

Na głównej stronie serwisu prezentowane są wyróżnione oferty, które są ciekawe, dobrze płatne lub nietypowe.

Źródło zdjęć: BMM