Zarobki w bibliotekach, czyli najnowszy przegląd wynagrodzeń

W serwisie OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY do wyboru jest kilka ciekawych propozycji z nie najniższym wynagrodzeniem. Warto zwrócić uwagę na wyróżnione wakaty na stronie głównej serwisu oraz te dodane w zakładach poszczególnych województw (brak ofert tylko w woj. świętokrzyskim). Dużo ofert jest ważnych jeszcze przez kilka dni, dlatego warto szybko wysłać CV. Tradycyjnie przygotowałam też przegląd zarobków.

Proponowane wynagrodzenia

Dane dotyczące wynagrodzeń podstawowych (nie uwzględniają dodatków i innych benefitów) podałam zgodnie z przedstawionymi ofertami. Niestety większość pracodawców wciąż w ogłoszeniach nie podaje widełek płacowych.

Szczegóły tych i innych ofert pracy znajdziesz TUTAJ.

O serwisie

Serwis OFERTY PRACY DLA BIBLIOTEKARZY został przygotowany z myślą o ułatwieniu znalezienia pracy. W jednym miejscu dostępne są:

• aktualne i sprawdzone oferty pracy
  • staże
  • konkursy na dyrektorów i kierowników bibliotek
  • propozycje dla animatorów kultury, konserwatorów i innych specjalistów
  • ważne informacje potrzebne do aplikacji
  • rozbudowane opisy wymagań i zakresu obowiązków
  • oraz to, co interesuje wszystkich, czyli wynagrodzenia.

Na głównej stronie serwisu prezentowane są wyróżnione oferty, które są ciekawe, dobrze płatne lub nietypowe.

Każdy może też dodać swoją ofertę pracy. Wystarczy przesłać e-maila na adres: praca@lustrobiblioteki.pl. Ogłoszenia są dodawane zawsze bezpłatnie.

Źródło zdjęć: freepik.com – stockking