spot_img

Orkiestrowa Biblioteka – 5 pomysłów na nietypowe aukcje WOŚP

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno jak co roku włącza się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem poza udostępnieniem sali przy ul. Kościuszki i pomocą wolontariuszy placówka wystawiła na licytacje specjalne aukcje.

Wybierz książki dla biblioteki

Kochasz czytać? Zakup nowych książek to dla ciebie przyjemność? Chcesz mieć realny wpływ na to, co będzie dostępne w twojej bibliotece? Jeśli odpowiedziałeś trzy razy tak, dobrze trafiłeś!

Tak biblioteka zachęca do licytacji wyjątkowej inicjatywy – zwycięzca będzie miał możliwość wyboru 20 tytułów, które zostaną zakupione w 2019 roku do Biblioteki Głównej na ul. Kościuszki 49. Będzie mógł uczestniczyć przy procesie zamawiania, przebierania w ofercie hurtowni, zamawiania i oczywiście wypożyczenia wybranych przez siebie pozycji już za kilka dni!

Link do aukcji: http://bit.ly/wybierzksiazki

Zostań bibliotekarzem

Jeśli marzyłeś lub nadal marzysz o pracy wśród książek, sprawdź, czy bycie bibliotekarzem jest dla ciebie!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zachęca do udziału w licytacji jednego dnia pracy w wybranej placówce! Zwycięzca będzie mógł spędzić dzień w różnych działach biblioteki, wziąć udział w ciekawych inicjatywach i spotkaniach, sprawdzić, czym zajmują się bibliotekarze na co dzień. Przez osiem godzin laureat będzie członkiem zespołu – będzie opracowywać książki, wypożyczać i doradzać, animować, promować czytelnictwo, a na pewno świetnie się bawić!

Link do aukcji: http://bit.ly/zostanbibliotekarzem

Zostań bibliotekarzem na jeden dzień – aukcja Biblioteki Gdynia dla WOŚP

Piaseczyńskie biblioteki bez limitu

Wyjątkowa okazja dla tych, którzy narzekają na limity wypożyczeń w bibliotece. Czytelnik biblioteki może wylicytować zniesienie ograniczeń na swoim koncie bibliotecznym i cieszyć się dostępem do większej liczby książek, audiobooków, filmów i gier planszowych!

Zwycięzca otrzyma jedyne w swoim rodzaju konto, na które będzie mógł wypożyczyć:

  • 30 tytułów książek
  • 5 audiobooków
  • 3 filmów
  • 3 gry planszowe

Terminy wypożyczeń zgodnie z obowiązującym regulaminem. Oferta skierowana do osób posiadających konto w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno oraz do przyszłych czytelników biblioteki (jeśli ktoś nie ma jeszcze u konta w bibliotece to zostanie założone wraz z zwiększonym limitem wypożyczeń).

Link do aukcji: http://bit.ly/ksiazkibezlimitu

Kolacja z dyrektorem biblioteki

Chcesz spędzić niezwykły wieczór z dyrektorem z Biblioteki Twórców, nagrodzonej tytułem Inspirującej Biblioteki Roku 2016 – Łukaszem Krzysztofem Załęskim? Nie ma problemu! Wystarczy, że wygrasz aukcję, dochód z której zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja do spędzenia czasu z dyrektorem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno. Jeśli lubisz rozmawiać o literaturze, chcesz poznać tajemnice piaseczyńskich bibliotek i miło spędzić czas, wylicytuj kolację z dyrektorem!

Osoba, która zwycięży w internetowej licytacji, będzie mogła wybrać się na elegancką kolację z dyrektorem biblioteki publicznej w Piasecznie do jednej z piaseczyńskich restauracji. Podczas spotkania przy kolacji dyrektor zdradzi swój przepis na sukces i nie będzie szczędzić zabawnych anegdot z życia biblioteki.

Link do aukcji: http://bit.ly/kolacjazdyrektorem

Abolicja

Z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy biblioteka ogłosiła również abolicję.

Jeśli masz przetrzymane książki, przynieś je do biblioteki 11 stycznia i oddaj bez płacenia kary. Każda kara powyżej 5 zł zostanie przez nas zapisana i zliczona, a sumę zebraną w ten sposób przekażemy na WOŚP, wypłacając ją z funduszy biblioteki. Oddaj książki, nie płać kary i wesprzyj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Książki ze 100% rabatem – takie promocje tylko w bibliotekach

Tekst i zdj.: mat.pras., BPMiG Piaseczno