spot_img

Zostań bibliotekarzem na jeden dzień – aukcja Biblioteki Gdynia dla WOŚP

Kochasz czytać? Uwielbiasz przechadzać się między regałami? Marzysz, by zamieszkać wśród książek, a może zastanawiasz się, jak wygląda praca bibliotekarza od kuchni? Weź udział w aukcji Biblioteki Gdynia, przeżyj dzień wśród książek i ludzi i wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Biblioteka Gdynia już po raz drugi gra z gdyńskim sztabem Gdynia dla orkiestry i zaprasza miłośników książek do zapoznania się z pracą bibliotekarza. Zwycięzca aukcji przez jeden dzień będzie mógł towarzyszyć zespołowi jednej z gdyńskich bibliotek.

Taką samą aukcję Biblioteka uruchomiła w zeszłym roku. W licytacji wzięło udział 12 osób, a ostatecznie na konto WOŚP wpłynęło 467 zł. Bibliotekarką na jeden dzień w Bibliotece z Pasją została pani Ewelina.

W tym roku WOŚP gra dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia – tego samego dnia, o godzinie 23.55 zakończy się też biblioteczna aukcja. Ale licytować można już teraz.

W aukcji można wziąć udział za pośrednictwem portalu Allegro, dostępna jest pod tym linkiem.

Szczegóły, takie jak dokładny termin i miejsce „pracy” będzie ustalane ze zwycięzcą. Aukcja przeznaczona jest dla osób z całej Polski. Ewentualny dojazd do Gdyni i nocleg na własny koszt. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych.

Źródło: mat.pras.