Narodowe Czytanie 2021 – bezpłatne materiały do pobrania

W sobotę 4 września odbędzie się dziesiąta edycja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą jest Moralność pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej.

Niestety nie wiadomo, jakie będą możliwości organizacji przez biblioteki wydarzeń we wrześniu (przepisy obowiązujące do 31 sierpnia dostępne są tutaj). Warto zatem postawić na hybrydową formę Narodowego Czytania lub całkowite przeprowadzenie akcji online. Pomogą w tym materiały promocyjne do nieodpłatnego wykorzystania. Można je pobierać, drukować, udostępniać i polecać.

Materiały (poza oznaczonymi gwiazdką*) można modyfikować dodając logotyp biblioteki, agendę i inne elementy pod warunkiem podania źródła www.lustrobiblioteki.pl.
Masz pytania? Napisz: redakcja@lustrobiblioteki.pl

Materiały do pobrania

Zgłoś swoją bibliotekę do akcji

Za pomocą elektronicznego formularza prześlij propozycję wydarzenia. Należy podać m.in. informacje szczegółowe, planowany przebieg akcji (program, uczestnicy), dane organizatora.