spot_img

Czytam sobie… już w Twojej szkole!

Konkurs dla nauczycielek i nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej. Wygraj kolorowe pufy do szkolnego kącika czytelniczego, zestawy książek do klasowej biblioteczki oraz modne torby!

Czytam sobie… już w Twojej szkole!

Lustro Biblioteki wraz z Egmontem zaprasza wszystkie nauczycielki i wszystkich nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej do udziału w konkursie. Zadanie polega na przygotowaniu scenariusza zajęć z wykorzystaniem wybranej pozycji z serii Czytam sobie. Wszystkie metody i chwyty dozwolone – ważne, by zachęcić dzieciaki do czytania!

Termin nadsyłania prac upływa 20 kwietnia 2019 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do 8 maja 2019 r. na stronie www.czytamsobie.pl

Liczy się pomysł na ciekawą lekcję, może to być formuła gry, wycieczki, przedstawienia. Podążaj za zainteresowaniami uczniów i nowymi trendami. Pokaż uczniom, że czytanie to fajna zabawa! Inspiracje i przykładowe scenariusze znajdziecie na stronie serii książek pod patronatem Lustra Biblioteki.

Czytam sobie... już w Twojej szkole!

Nagrody

  • 1 miejsce: 3 kolorowe pufy do kącika czytelniczego + zestaw 30 książek z serii Czytam sobie + torba + 50 metodników do pracy z uczniami
  • 2 miejsce: 2 duże pufy i zestaw 20 książek z serii Czytam sobie + torba + 50 metodników
  • 3 miejsce: 1 duża pufa oraz 1 mała pufa i zestaw 10 książek z serii Czytam sobie + torba + 50 metodników
  • 4-10 miejsce: zestaw 10 książek z serii Czytam sobie
  • 11-20 miejsce: zestaw 5 książek z serii Czytam sobie

Więcej szczegółów o konkursie w regulaminie konkursu dostępnym tutaj.

10 kącików dla dzieci z pomysłem

Wygraj książki dla biblioteki!