5 lat Czytam sobie – konkurs dla bibliotek

Chcesz uzupełnić księgozbiór biblioteki o nowe tytuły? Weź udział w konkursie 5 lat Czytam sobie i zgarnij książki dla swojej biblioteki! Zaprasza Lustro Biblioteki i Wydawnictwo Egmont.

Dotychczas wydano 54 tytuły z serii „Czytam sobie” na 3 różnych poziomach zaawansowania czytelniczego, autorstwa czołowych współczesnych polskich autorów. Porywającym opowieściom towarzyszą piękne, niebanalne ilustracje.

Właśnie do księgarń trafiły 4 nowe książki – więcej informacji przeczytasz TUTAJ

czytam sobie

Konkurs

Teraz możesz wygrać książki z serii „Czytam sobie” dla swojej biblioteki! Wystarczy, że rozwiążesz prosty rebus.

czytam sobie

Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@lustrobiblioteki.pl do 9 kwietnia 2017 roku.

Do wygrania zestawy 10 książek z serii Czytam sobie. W konkursie przewidziano nagrody dla 6 bibliotek!

Nagrody w konkursie ufundowało Wydawnictwo Egmont Polska.

Aktualizacja 03.04.2017: W konkursie mogą brać udział wszystkie biblioteki (zob. regulamin I Postanowienia ogólne).

W tytule e-maila wpisz „5 lat Czytam sobie”. Wzór treści e-maila zawarty jest w Załączniku nr 1 do Regulaminu konkursu.