Pomysłowe zakładki do książek, które zrobisz sam

Stwórz błyskotliwe zakładki do książek. Zobacz niebanalne wzory i pomysły na wykonanie zakładek, które cieszą oko każdego czytelnika. Dzięki nim zachęcisz dzieci do czytania, zapamiętasz stronę na której skończyłeś i przyozdobisz swoją książkę. Zakładki wykonasz sam przy użyciu prostych i tanich materiałów!

Pomysłowe zakładki do książek, które zrobisz sam

Mądre sówki to nieodłączny gadżet bibliotekarza. Pobierz szablon zakładki.
zakładki do książek

Trochę origami. Pomysł na rogową i nie wypadającą zakładkę. Zobacz sposób wykonania.

zakładki do książek

Z filcu i zwykłych satynowych wstążek można wyczarować piękne zakładki w postaci żabki, morsa czy piesków. Zobacz sposób wykonania.

zakładki do książek

Lodowe patyczaki to coś w sam raz na małą i dyskretną zakładkę do książki. Zobacz sposób wykonania.

zakładki do książek

Z przedmiotów codziennego użytku możemy wykorzystać spinacze do serduszkowych zakładek lub połączyć je z guzikami, kokardkami, wstążkami, łańcuszkami – wszystko zależy od naszej kreatywności.

zakładki do książek

Masz własny pomysł na nietypową zakładkę? Twoja biblioteka rozdaje oryginalne zakładki dla czytelników? Podziel się inspiracją w komentarzach!